IMG_050111-1024x725

Заснований у 1989 році бренд «Tykafurlux», добре відомий в Україні та за її межами як виробник високоякісних і ексклюзивних хутрових виробів, відкриває нові можливості застосування натурального хутра овчини у виробництві килимів.

З найдавніших часів хутро виконувало важливу функцію у повсякденному житті. Рятуючись від холоду, первісні люди загорталися в нього, встеляли в печерах хутром своє ложе, його називали м`яким золотом, яке слугувало засобом обміну і платежу. З плином часу в замках знаті та палацах аристократів хутро набуває не тільки ужиткових, але і декоративно-естетичних функцій, стає спадковою цінністю, родинним скарбом, що передається з покоління в покоління.

Шануючи вікові традиції, компанія «Tykafurlux» пропонує килими з овчини, які додадуть респектабельності та шарму оселі, даруючи тепло, затишок і комфорт.

Натхненням у створенні колекції, що отримала назву «Традиції і сучасність», стала епоха Відродження, яка задала розмаїття стилів і форм в оздобленні житла.

Для виготовлення килимів використовується виключно високоякісна овчина, що проходить обробку за сучасними німецькими технологіями та стандартами.

Добротне та якісне пошиття гарантується вправними майстрами з багаторічним фаховим досвідом, а ручна робота, дизайн та індивідуальний підхід наділяють кожен килим унікальністю і неповторністю.

Килим – це вишуканий предмет інтер’єру, який відіграє важливу роль в дизайні простору, підкреслює оригінальний та витончений смак, надає довершеності стилю. Компанія «Tykafurlux» відкриває можливість втілювати за індивідуально розробленими макетами найсміливіші і найяскравіші ідеї інтер’єрних рішень.

З любов’ю до Вас, компанія «Tykafurlux».