Компанія «Тикаферлюкс» заснована як спільне українсько-нідерландське підприємство у 1989 році.
Створення спільного підприємства «Тикаферлюкс» стало прикладом успішних іноземних інвестицій в українську економіку. Вже наприкінці 1990 року вийшла перша продукція, а через два роки, розпочало працювати сировиннно-фарбувальне виробництво.
Авторитет фірми у хутровій індустрії формувався завдяки унікальним традиціям бездоганної якості, ноу-хау та дизайнерським розробкам німецької фірми “Rosenberg & Lenhart”з Франкфурту-на Майні, а також, технології вичинки і фарбування німецької фірми “MPV” з Мюрхадту.
Від самого початку виробництво продукції за світовими стандартами було основною метою створення спільного підприємства. І сьогодні можна з впевненістю сказати, що найвища якість вичинки та пошиття – головне досягнення колективу фірми.
У 2007 році відбулась реорганізація спільного підприємства в Товариство з обмеженою відповідальністю «Тикаферлюкс».
Основним продуктом виробництва компанії «Тикаферлюкс» – є якісні, стильні хутрові вироби: пальто, півпальто, головні убори, аксесуари (сумки, пелерини, жилети, іграшки), з норки, каракуля SWAKARA, лисиці, соболя, рисі, шиншили та інших видів хутра, а також вироби з італійського кашеміру з елементами хутра. Робота з переліченими дорогими видами хутра зробила «Тикаферлюкс» унікальним брендом з пізнаваним почерком.
Враховуючи тенденції сучасної моди та використовуючи найновіші технології щороку створюються нові колекції хутрових виробів, оригінальні та різноманітні не тільки за моделями, але і за кольорами та видами хутра.
Сьогодні компанія «Тикаферлюкс» – це сучасне підприємство з українськими інвестиціями. Будучи підприємством чисто європейського стилю, «Тикаферлюкс» випускає продукцію невеликими партіями, тим самим зберігає покупцю його індивідуальність, а в більшості випадків, і ексклюзивність. Пріоритет інтересів клієнтів – головний принцип фірми.
«Тикаферлюкс» – постійний учасник відомих світових хутрових аукціонів в Хельсінкі, Копенгагені, Сієтлі, Торонто. Використання тільки дорогої, сертифікованої міжнародими аукціонами сировини – є принциповою відмінністю виробів від «Тикаферлюкс».
Фірма, також, регулярно бере участь в міжнародних хутрових виставках.
Компанія «Тикаферлюкс» постійно розширює асортимент своєї продукції, який на сьогоднішній день налічує не тільки жіночу колекцію, але і чоловічу та дитячі вироби, іграшки, хутрові покривала для домашнього інтерьеру.
Бездоганний сервіс та комплекс послуг – реставрація, хімчистка, міжсезонне зберігання в спеціалізованому хутровому холодильнику – підтверджують репутацію та надійність фірми, перевірені часом.
Кредо компанії: стиль, імідж, якість і ексклюзивність!
Тому зупинвши свій вибір на торговій марці «Тикаферлюкс», Ви отримуєте задоволення від чудової фірмової якості, дизайну, вишуканості натурального хутра, високого сервісу, уваги і професіоналізму спеціалістів компанії.