IMG_050111-1024x725

5 ПРИЧИН ОБРАТИ TYKAFURLUX

ЛИШЕ ЯКІСНІ НАТУРАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ (ХУТРО, КАШЕМІР, ШКІРА)

Натуральне хутро – найбільш сприятливий та природній захист від холоду, тому воно міцне, зносостійке і дуже тепле! Ніщо не замінить пальто з натурального хутра і жоден синтетичний матеріал не здатен відтворити його м’якість, шовковистість і розкіш!

Якість усіх матеріалів підтверджується сертифікатами, етикетками та іншими засобами, які не вдасться підробити.

МИ ЗНАЄМО, ЩО ДЛЯ ВАС ВАЖЛИВИЙ ВИБІР

Впродовж своєї діяльності компанія Tykafurlux постійно вдосконалюється, прислуховуючись до вас,

тому у наших магазинах ви можете знайти саме те, що вам потрібно. Жіноча, чоловіча та дитяча колекції з натурального хутра та шкіри в різноманітних кольорах та моделях, що ретельно розробляють для вас справжні майстри хутрової галузі; окрема лінія кашемірових пальт, яка зачаровує різноманіттям дизайнерських фантазій; колекція головних уборів, аксесуарів, а також хутрові вироби для інтер’єру.

ВТІЛЕННЯ ВАШИХ МРІЙ В РЕАЛЬНІСТЬ!

Справжні професіонали завжди готові до експериментів. З допомогою дизайнерів-конструкторів Tykafurlux ви зможете змінити, доповнити чи взагалі створити повністю новий хутровий виріб, про який ви мріяли!

Послуга індивідуального пошиття – це ексклюзивна робота, в яку вкладаєте душу ви та наші майстри!

ГАРАНТІЙНЕ ТА ПІСЛЯГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Обравши в одному з салонів компанії бажаний хутровий виріб ви можете бути впевнені в його оригінальності та в якості на роки, яку гарантує вшивна етикетка бренду Tykafurlux. Проте, для того, щоб догодити вашій шубці та наступного сезону одягти її як нову, потрібно ретельно доглядати її в період міжсезоння. Розуміючи потреби своїх клієнтів, компанія Tykafurlux пропонує ексклюзивні послуги з обслуговування готових виробів: спеціальна хімчистка, міжсезонне зберігання в хутровому холодильнику, а також реконструкція(ремоделювання).

Професійний досвід дозволяє з впевненістю сказати, що кращого відпочинку для вашого виробу ніж перебування в спеціалізованому хутровому холодильнику не варто і шукати. Оптимальний рівень вологості (45-65 %) та низька температура(від +5°С до – 5°С), відсутність сонячних променів, які згубно впливають на довговічність хутра, та комфортне розміщення в просторому холодильнику – це основні умови правильного догляду за хутром.

Хутрова хімчистка – одна з ексклюзивних послуг, яку варто довірити лише професіоналам. Такий процес включає не лише видалення забруднень, обробку від різних шкідників, а й видалення неприємних запахів та кондиціонування, покриття антистатиком, та інші процедури, які дозволяють зберегти виріб в ідеальному стані.

Послуга ре моделювання – це нове життя для вашого хутрового виробу. Мода мінлива, і ви з легкістю можете крокувати з нею в ногу, якщо забажаєте! Вивчивши всі ваші побажання, дизайнер Tykafurlux запропонує вам зміни, відповідно до нових тенденцій.

НАТУРАЛЬНЕ ХУТРО – ЗАВЖДИ КРАЩЕ КАПІТАЛОВКЛАДЕННЯ

Коли ви купуєте натуральне хутро в Tykafurlux, ви отримуєте насправді високоякісну річ – красиву, модну, елегантну та довговічну шубку. Ви також долучаєтеся до вікових традицій, які поколіннями підтримують справжні майстри своєї справи, і чию роботу високо оцінили по всій країні, так і далеко за її межами. Переконайтеся в цьому самі!

З любов’ю до Вас, компанія «Tykafurlux».